بست آبرانیل

بست آبرانیل Abranyl (محصول شرکت آپولو)

جهت نصب لوله های فلزی و غیر فلزی در تاسیسات لوله کشی الکتریکی و آب

 بست های چند سایزی، یکی از بهینه ترین نمونه بست های تولید شده است که کارایی محصول را افزایش داده و به یکی از پر مصرف ترین بست های روز دنیا تبدیل شده است.

این محصول در تیپ های ABM و ABT موجود میباشد که استفاده این محصول را با انواع پیچ های موجود بازار و پیچ های تولید اختصاصی برای تخصصی تر کردن مصرف فراهم کرده است. پیچ ها یا نگهدارنده های قابل مصرف این محصول پیچ پلاک های جدید با تیپ Tacomax و نگهدارنده  Insermax به همراه پیچ های تیپ TF می باشند که این محصول قابلیت مصرف با انواع پیچ های موجود دربازار را دارد.

ویژگی بست آبرانیل Abranyl :
سرعت نصب بالا:  نصب فقط در سه گام؛ ثابت کردن، شلیک کردن و فشار دادن لوله؛ زمان قابل توجهی صرفه جویی میشود.

ایمنی در نصب: با تفنگ میخکوب گازی، نصب با سرعت و امنیت انجام میشود و از دریل کردن، جاسازی رولپلاگ های دیواری و غیره جلوگیری می شود.
چندین کاربرد: انعطاف پذیری بست و نصب حداقل 3سایز لوله و کابل برای کاربردهای برقی، تهویه مطبوع، آب و گاز

جنس: پلی آمید 6 بهینه شده با الاستومر

مقاومت حرارتی: حداکثر 25- تا 110 درجه سانتیگراد، بصورت دائم 10- الی 90

مقاومت در برابر رطوبت: عالی، انعطاف پذیری پلی آمید در رطوبت افزایش می یابد

 بست آبرانیل

بیشتر بدانیم

 • استاندارد IP

  استاندارد Ingress Protection) IP) یک استاندارد بین المللی برای تعیین مقاومت تجهیزات الکتریکی در مقابل نفوذ ذرات خارجی و آب است. سیستم درجه بندی IP از همین حروف به همراه یک عدد دو رقمی تشکیل شده است. هر یک از این ارقام نشان دهنده میزان مقاومت دستگاه در مقابل یک عامل است. رقم اول (سمت راست) حفاظت در مقابل ورود اجسام خارجی به بدنه را نشان میدهد. رقم دوم (سمت چپ) حفاظت در مقابل ورود مواد مایع مانند آب به بدنه را نشان میدهد.
 • استاندارد API

  استاندارد ساخت اتصالات: استاندارد ساخت شامل مشخصات ابعادي، روش مي باشد. عمده اين استاندارد ها ASME B.16.9, ASME B16.11, ASME B16.28 و بوده كه اقلام مي بايست مطابق با با استاندارد ساخت باشند. يكي از مواري كه در استاندارد ساخت به آن اشاره مي كند مشخصات ابعادي مي باشد. اتصالات نيز مانند لوله ها داراي ضخامت و ابعاد مشخص مي باشند
 • استاندارد متريال

  استاندارد متريال به نوع آلياژ، خواص مكانيكي آلياژ ، آزمايش هاي لازم و .... اشاره مي كند. گروه بندي آلياژها و فلزات با كد هاي مشخص انجام مي دهد.
 • تفنگ میخکوب

  تفنگ میخکوب وسیله ای است که به منظور تسریع عملیات نصب و اجرای قطعاتی که باید بر روی سطوح فلزی یا بتونی یا ... نصب گردند، استفاده می شود.انرژی این تفنگ ها یا از طریق چاشنی های انفجاری و یا از طریق کپسول های گاز کوچک تامین می شود که هر کپسول قادر است تا 1000 شلیک را انجام دهد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

کانال تلگرام ما

سامانه های مدیریت کابل  جهت اطلاع از آخرین خبرها و آفرهای فروش،در کانال تلگرام ما عضو شوید