لوله فولادی (غیرانعطاف پذیر)

این لوله های جهت مصارف سازه های تولید، خطوط بخار، خطوط لوله بخارآب، گاز، هوا و صنعت ساخت ماشین، خطوط لوله با فاصله طولانی، خطوط لوله با انواع مختلف، جهت انتقال مایعات توسط فشار و انتقال هوا و گاز بی اثر، لوله های باریک فولادی جوش خورده الکتریکی جهت ساخت ساختمان ها برای مقاصد گوناگون و صنعت مبلمان می باشد.

 انواع لوله های فولادی

به طور کلی لوله سیاه فولادی درﺻـﻨﻌﺖ ﺑـﻪ دو دﺳـﺘﻪ درزدار و ﺑـﺪون درز تقسیم ﻣﻲ ﺷﻮد:

 1. لوله های درز دار برای اﻧﺘﻘـﺎل ﻣﺎﻳﻌـﺎت، تولید پروفیل های  ﻗﻮﻃﻲ، ﺳﺎﺧﺖ ﻣﺼﻨﻮﻋﺎت و ﺳﺎزه های ﻓﻠﺰي ﺑﻪ ﻛﺎر ﺑﺮده ﻣﻲ ﺷﻮد.
 2. ﻟﻮﻟـﻪ ﻫـﺎي ﺑﺪون درز نیز در زمینه های ﻣﺨﺘﻠـﻒ ﺻـﻨﻌﺘﻲ از قبیل اﻧﺘﻘـﺎل ﮔـﺎز، ﺳـﺎﺧﺖ ﻣﺨﺎزن ﺗﺤﺖ ﻓﺸﺎر تاسیسات ﭘﺎﻻﻳﺸـﮕﺎﻫﻲ، نیروﮔﺎﻫﻬـﺎ و غیره ﺑـﻪ ﻛـﺎر ﺑـﺮده ﻣﻲ ﺷﻮد.

 

 لوله فولادی (غیرانعطاف پذیر)

بیشتر بدانیم

 • استاندارد IP

  استاندارد Ingress Protection) IP) یک استاندارد بین المللی برای تعیین مقاومت تجهیزات الکتریکی در مقابل نفوذ ذرات خارجی و آب است. سیستم درجه بندی IP از همین حروف به همراه یک عدد دو رقمی تشکیل شده است. هر یک از این ارقام نشان دهنده میزان مقاومت دستگاه در مقابل یک عامل است. رقم اول (سمت راست) حفاظت در مقابل ورود اجسام خارجی به بدنه را نشان میدهد. رقم دوم (سمت چپ) حفاظت در مقابل ورود مواد مایع مانند آب به بدنه را نشان میدهد.
 • استاندارد API

  استاندارد ساخت اتصالات: استاندارد ساخت شامل مشخصات ابعادي، روش مي باشد. عمده اين استاندارد ها ASME B.16.9, ASME B16.11, ASME B16.28 و بوده كه اقلام مي بايست مطابق با با استاندارد ساخت باشند. يكي از مواري كه در استاندارد ساخت به آن اشاره مي كند مشخصات ابعادي مي باشد. اتصالات نيز مانند لوله ها داراي ضخامت و ابعاد مشخص مي باشند
 • استاندارد متريال

  استاندارد متريال به نوع آلياژ، خواص مكانيكي آلياژ ، آزمايش هاي لازم و .... اشاره مي كند. گروه بندي آلياژها و فلزات با كد هاي مشخص انجام مي دهد.
 • تفنگ میخکوب

  تفنگ میخکوب وسیله ای است که به منظور تسریع عملیات نصب و اجرای قطعاتی که باید بر روی سطوح فلزی یا بتونی یا ... نصب گردند، استفاده می شود.انرژی این تفنگ ها یا از طریق چاشنی های انفجاری و یا از طریق کپسول های گاز کوچک تامین می شود که هر کپسول قادر است تا 1000 شلیک را انجام دهد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

کانال تلگرام ما

کانال تلگرام شرکت فناوری برق تیوان

ارتباط با کارشناس فروش