اپراتور همیشه محفوظ

با توجه به افزایش تعداد تصادفات مرگبار طی سال های گذشته، شرکت های مطرح صنعت برق در سراسر جهان، محصولی را درخواست کرده اند که اپراتور را حین انجام وظایف روزمره، در برابر خطرات برق گرفتگی محافظت نماید. شرکت سوفامل در این راستا محصول D-Tueri را عرضه کرده که بر خلاف دیگر دستگاه های تشخیص ولتاژ فردی موجود در بازار، یک تشخیص دهنده چند وجهی است که امنیت را در هر موقعیتی فراهم می کند.

هنگامی که اپراتور بیشتر از فاصله تقریبی مجاز به یک میدان الکتریکی بین 10 کیلو ولت تا 66 کیلو ولت (برای ولتاژ 10 کیلو ولت فاصله 1 متر و برای 66 کیلو ولت فاصله 3 متر) نزدیک می شود، D-Tueri با استفاده از آلارم صوتی به اپراتور اطلاع می دهد که وارد منطقه خطر شده است. اگر اپراتور نزدیک به منبع قدرت باقی بماند، صدای زنگ همچنان ادامه دارد.

تمایز قائل شدن بین منابع ولتاژ: سیستم هوشمند تنظیم فاصله با استفاده از شتاب سنج، قادر به محاسبه سرعت تقریبی ورود به میدان الکتریکی است و بر اساس توانایی واکنش اپراتور، قادر به تصمیم گیری برای فاصله آلارم است.

 

D-Tueri

بیشتر بدانیم

 • استاندارد IP

  استاندارد Ingress Protection) IP) یک استاندارد بین المللی برای تعیین مقاومت تجهیزات الکتریکی در مقابل نفوذ ذرات خارجی و آب است. سیستم درجه بندی IP از همین حروف به همراه یک عدد دو رقمی تشکیل شده است. هر یک از این ارقام نشان دهنده میزان مقاومت دستگاه در مقابل یک عامل است. رقم اول (سمت راست) حفاظت در مقابل ورود اجسام خارجی به بدنه را نشان میدهد. رقم دوم (سمت چپ) حفاظت در مقابل ورود مواد مایع مانند آب به بدنه را نشان میدهد.
 • استاندارد API

  استاندارد ساخت اتصالات: استاندارد ساخت شامل مشخصات ابعادي، روش مي باشد. عمده اين استاندارد ها ASME B.16.9, ASME B16.11, ASME B16.28 و بوده كه اقلام مي بايست مطابق با با استاندارد ساخت باشند. يكي از مواري كه در استاندارد ساخت به آن اشاره مي كند مشخصات ابعادي مي باشد. اتصالات نيز مانند لوله ها داراي ضخامت و ابعاد مشخص مي باشند
 • استاندارد متريال

  استاندارد متريال به نوع آلياژ، خواص مكانيكي آلياژ ، آزمايش هاي لازم و .... اشاره مي كند. گروه بندي آلياژها و فلزات با كد هاي مشخص انجام مي دهد.
 • تفنگ میخکوب

  تفنگ میخکوب وسیله ای است که به منظور تسریع عملیات نصب و اجرای قطعاتی که باید بر روی سطوح فلزی یا بتونی یا ... نصب گردند، استفاده می شود.انرژی این تفنگ ها یا از طریق چاشنی های انفجاری و یا از طریق کپسول های گاز کوچک تامین می شود که هر کپسول قادر است تا 1000 شلیک را انجام دهد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

کانال تلگرام ما

کانال تلگرام شرکت فناوری برق تیوان

ارتباط با کارشناس فروش