کار با بیشترین ایمنی

شرکت پمسا، سینی مش هایی را ارائه نموده که بهترین حفاظت از کابل و دستان نصاب را در حین جابجایی و نصب به ارمغان می آورد. زمانی که اپراتور از سینی مش های rejiband پمسا استفاده می کند در حال کار با ایمن ترین سینی در بازار است. این محصول طیف متنوعی از راهکارها را در هم آمیخته، و برای اجرای موفق هر پروژه ای با بالاترین میزان ایمنی توسعه یافته است. شرکت پمسا، کمپین "محافظت از دست، هنگام کار با rejiband " را برای اطلاع رسانی همه مزایای این محصول به مشتریان، به اجرا در آورده است.

rejiband خیلی بیشتر از یک سینی کابل بوده و به تنهایی یک سیستم کامل است، که در کوتاه ترین زمان ممکن، با حداکثر ضمانت برای موفقیت و با بالاترین امنیت، پروژه را به اتمام می رساند. برای این هدف، بازه متنوعی از لوازم جانبی متناسب با سینی مش طراحی و تولید شده، که هر گونه نیازی، از ساده ترین تا حرفه ای ترین نیازهای پروژه را با ساده ترین و سریعترین روش ممکن، پوشش می دهد.

 

rejiband

بیشتر بدانیم

 • استاندارد IP

  استاندارد Ingress Protection) IP) یک استاندارد بین المللی برای تعیین مقاومت تجهیزات الکتریکی در مقابل نفوذ ذرات خارجی و آب است. سیستم درجه بندی IP از همین حروف به همراه یک عدد دو رقمی تشکیل شده است. هر یک از این ارقام نشان دهنده میزان مقاومت دستگاه در مقابل یک عامل است. رقم اول (سمت راست) حفاظت در مقابل ورود اجسام خارجی به بدنه را نشان میدهد. رقم دوم (سمت چپ) حفاظت در مقابل ورود مواد مایع مانند آب به بدنه را نشان میدهد.
 • استاندارد API

  استاندارد ساخت اتصالات: استاندارد ساخت شامل مشخصات ابعادي، روش مي باشد. عمده اين استاندارد ها ASME B.16.9, ASME B16.11, ASME B16.28 و بوده كه اقلام مي بايست مطابق با با استاندارد ساخت باشند. يكي از مواري كه در استاندارد ساخت به آن اشاره مي كند مشخصات ابعادي مي باشد. اتصالات نيز مانند لوله ها داراي ضخامت و ابعاد مشخص مي باشند
 • استاندارد متريال

  استاندارد متريال به نوع آلياژ، خواص مكانيكي آلياژ ، آزمايش هاي لازم و .... اشاره مي كند. گروه بندي آلياژها و فلزات با كد هاي مشخص انجام مي دهد.
 • تفنگ میخکوب

  تفنگ میخکوب وسیله ای است که به منظور تسریع عملیات نصب و اجرای قطعاتی که باید بر روی سطوح فلزی یا بتونی یا ... نصب گردند، استفاده می شود.انرژی این تفنگ ها یا از طریق چاشنی های انفجاری و یا از طریق کپسول های گاز کوچک تامین می شود که هر کپسول قادر است تا 1000 شلیک را انجام دهد
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

کانال تلگرام ما

کانال تلگرام شرکت فناوری برق تیوان

ارتباط با کارشناس فروش